Ciesz się każdym dniem, nie musisz być idealna, słuchaj swojej intuicji, odpuść sobie i dziecku – to tylko niektóre rady, jakie udzieliłybyście świeżo upieczonemu rodzicowi. Trzy spośród nich szczególnie przypadły nam do gustu. I to właśnie ich autorki dostaną książki od Mamanii.

Wybór nie był łatwy, a za tak licznie udzielone dobre rady baaaardzo Wam dziękujemy! (przydadzą się :D). Niestety, mogłyśmy wybrać tylko trzy. Sprawdźcie, kto i jaką dostanie książkę:

Nowe wychowanie seksualneLasmina Rycąbel, która nawołuje m.in. do tego, by sobie odpuszczać i przyzwyczajać dzieci do… ciepła i miłości.

Achtung baby. Dlaczego niemieckie dzieci są tak samodzielne Karina Piziak, która radzi, by dbać o siebie i relację w związku, w stosunku do dziecka słuchać intuicji i nie bać się prosić innych o pomoc.

Kiedy na ciebie patrzęMonika Kasprzak, która przekonuje m.in., że dziecko nie będzie pamiętać idealnego porządku w mieszkaniu czy nienagannej figury mamy po porodzie, za to zapamięta atmosferę rodzinnego domu, ciepło i uśmiech mamy.

Gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *