konkurs kosmetyki naturalne

Do Ciebie jest podobny. Nie, do taty. A mnie się wydaje, że do dziadka Zdzisia, a najbardziej to chyba do cioci Zosi. Pewnie nie raz słyszałaś albo dopiero będziesz słyszeć tego typu porównania Twojego dziecka do… no właśnie, do kogo? Opowiedz nam wesołą lub całkiem poważną, ale ciekawą historię i wygraj jeden z trzech zestawów naturalnych, polskich kosmetyków eeny meeny!

Eeny meeny

Kosmetyki eeny meeny to polska marka stworzona z myślą o kobietach w ciąży i maluszkach. I choć wszyscy wiemy, że skóra noworodka jest bardzo delikatna i zupełnie inna niż skóra osoby dorosłej, to jej pielęgnacja wcale nie musi się różnić od pielęgnacji skóry mamy. Albo odwrotnie, przyszła mama nie musi kupować kosmetyków różnych dla siebie i maluszka. Dlaczego? Ponieważ eeny meeny to samo dobro w czystej postaci, odpowiadające na wspólne potrzeby kobiety i dziecka!

Linia eeny meeny to przede wszystkim naturalne (min. 98,9 proc. surowców pochodzenia naturalnego), ale i skuteczne składniki, które poradzą sobie z wrażliwą skórą maleństwa, jak i równie wymagającą skórą mamy (zwłaszcza tej spodziewającej się dopiero maluszka). Ideą powstania marki była multifunkcyjność, dzięki której używamy jednego kosmetyku dla mamy i dzieciaczka, bez konieczności rozdrabniania się na kilka różnych preparatów.

I to jest po prostu super. Ale jeszcze bardziej super jest to, że w tej linii znajdziecie tylko cztery, ale spełniające właściwie wszystkie potrzeby pielęgnacyjne mamy i dziecka produkty:

• krem łagodzący na co dzień (dla mamy pod makijaż i dla maluszka na skórę na twarzy/ciele)
• olejek ochronny (przeciw rozstępom na rosnącym brzuszku oraz do masażu niemowlęcia)
• żel do mycia niskopieniący (do mycia twarzy przyszłej mamy oraz ciała i włosków dziecka)
• balsam s.o.s. (ochronny na otarcia czy podrażnienia u mamy oraz u maluszka szczególnie w strefie podpieluszkowej).

Próżno szukać w składzie parabenów, silikonów, olejów mineralnych oraz barwników. Jedyne co marka eeny meeny nam oferuje to… dobre, zdrowe i pomocne składniki. Do tego zapakowane w bardzo przyjemne i estetyczne opakowanie.

Więcej na temat linii eeny meeny przeczytacie na stronie producenta. Zajrzyjcie też na ich Facebookowy profil, wrzucają tam mnóstwo ciekawostek!

eeny meeny kosmetyki naturalne

Urodzinowy konkurs

Skóra mamy i skóra dziecka, choć różnią się pod względem potrzeb i struktury, mogą być tak samo wyjątkowo pielęgnowane. Podobnie nasze dzieci i my zupełnie się od siebie różnimy (my duzi, oni mali), a z drugiej strony… jesteśmy do siebie w niektórych kwestiach bardzo podobni. I właśnie o tym jest nasz konkurs!

Nagrody

Nagrody w konkursie zapewnia zaprzyjaźniona z nami marka eeny meeny, której laboratoria i zakład produkcyjny mieści się w Opolu – naszym miejscu zamieszkania. Brawa dla nich! Możecie wygrać jeden z aż trzech zestawów kosmetyków!

Nagroda główna

W skład zestawu wchodzą:
• krem łagodzący na co dzień (50 ml)
• olejek ochronny (100 ml)
• żel do mycia niskopieniący (100 ml)
• balsam s.o.s. (40 ml)

eeny meeny kosmetyki naturalne

Nagroda za II miejsce

W skład zestawu wchodzą:
• krem łagodzący na co dzień (50 ml)
• żel do mycia niskopieniący (100 ml)

kosmetyki naturalne dla kobiet w ciąży

Nagroda za III miejsce

W skład zestawu wchodzą:
• olejek ochronny (100 ml)
• balsam s.o.s. (40 ml)

kosmetyki naturalne dla noworodków

Zadanie konkursowe

Opowiedzcie nam, w czym Wasze dzieci są do Was podobne (zarówno do mamy jak i do taty) i dlaczego to niesamowite/zabawne/a może trochę przerażające ;)?

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod mailem: konkurs@synudajzyc.pl do 14 lutego br.

Wyniki ogłosimy najpóźniej do 17 lutego br.

Powodzenia!


Zanim weźmiesz udział, przeczytaj Regulamin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *