Kolorowe papiery do pakowania, taśma klejąca, wstążki. Wszystko kupione, można zatem zacząć pakować upominki pod choinkę. Ale chwila, chwila! Jeszcze świąteczne bileciki prezentowe. Tylko skąd je wziąć? Jak to skąd, od nas! Gotowe do wydrukowania i wycięcia!

Świąteczne bileciki prezentowe

Niektórym wystarczy gotowa torebka z załączonym bilecikiem i już, prezent gotowy. Ja lubię bawić się tym pakowaniem, dekorowaniem i staram się, żeby gwiazdkowe niespodzianki były intrygujące nie tylko w środku. Wiecie, chodzi o to, żeby chciało się natychmiast je otworzyć, bo takie piękne (albo odwrotnie – takie piękne, że aż szkoda otwierać :)).

Zwykły żel pod prysznic albo książka będą cieszyć po trzykroć bardziej, jeśli ktoś opakuje je w duże pudełko, wypełnione konfetti, ozdobione w inny, naprawdę świąteczny sposób!

Bardzo Was do tego zachęcam, wtedy sami (a nie Coca Cola) stworzymy prawdziwą magię świąt.

Żeby Wam w tym pomóc, mam dla Was świąteczne bileciki prezentowe, które możecie za darmochę pobrać, wydrukować, powycinać i podpisać. Oczywiście nie wykorzystujemy ich do celów komercyjnych, nie powielamy bez zgody itd. A jak już zapakujemy prezenty i zrobimy fotkę na Instagrama albo fejsa, miło będzie zobaczyć oznaczenie #synudajzyc ;).

Pobierz bileciki tutaj

Jak drukować?

Bileciki drukujemy na kartkach A4, najlepiej na jakimś sztywnym papierze (blok techniczny pożyczony od dziecka albo papier wizytówkowy), ale zwykły też jest w porządku (możemy przykleić karteczkę na kawałek tektury i wtedy będzie trwalsze, a do tego oryginalne!).

Drukujemy dużo i namiętnie, żeby nie zapomnieć o żadnej osobie, którą chcemy obdarować :).

Na bilecikach jest miejsce na wypisanie adresatów. I tak sobie myślę, że fajnym sposobem na rozrywkę przy choince, mogłoby być stworzenie mini łamigłówek w stylu: “najwyższa osoba w domu”, “mistrz w scrabble” albo “fan serka waniliowego”. Święta mają przecież cieszyć! A jak przekonałam się o tym wielokrotnie, małe rzeczy potrafią sprawiać wielką radość.

Dajcie znać, czy chcecie więcej takich grafik do druku. Chętnie stworzę kolejne! Wiem, że niektórzy czekają na karty ciążowe. Obiecuję, nadejdą wraz z Nowym Rokiem!

Tutaj znajdziecie Darmowe karty do zdjęć dla niemowlaka – do pobrania i samodzielnego wydruku

1 thought on “Świąteczne bileciki prezentowe do druku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *