Kalendarz adwentowy z zadaniami

Chcesz zrobić swojemu dziecku kalendarz adwentowy, ale po pierwsze: nie masz za dużo czasu, po drugie: nie chce Ci się nic wycinać, kleić i wymyślać, po trzecie: nie chcesz, żeby były w nim słodycze? Sprawdź nasz kalendarz adwentowy z zadaniami!

Nawet jeśli wstrzymywałaś się przed tymi wszystkimi ozdobami świątecznymi i po kryjomu kupowałaś w pepco wstążki, bombki, kubeczki, karteczki, świeczki i inne nieprzydatne, ale jakże piękne rzeczy, wraz z pierwszym dniem ostatniego miesiąca w roku wyczuwasz przyzwolenie na pokazanie swoich darów światu.

Teraz tylko rozstawić je wszystkie po parapetach, półkach, komodach i można zacząć odliczać dni do świąt. Ups. A propos odliczania, przypomniało Ci się właśnie, że przecież miałaś (zakładam, że panowie jednak nie robią takich rzeczy – jeśli tak, wybaczcie tę dyskryminację) przygotować dla swojego dziecka kalendarz adwentowy, a przecież to już dziś! Dziś 1 grudnia!

Gdyby to był film, na pewno wjechałyby właśnie fanfary albo jakieś grzmoty, bo nadchodzi Twój bohater… nasz kalendarz adwentowy z zadaniami! Drukujesz, wycinasz paski, zginasz je albo zgniatasz i wrzucasz do szklanej kuli, wazonu, dużego słoika lub pudełka i… już!

Kalendarz adwentowy z zadaniami

Mamy dla Ciebie dwie rzeczy: zadania do kalendarza do wydrukowania oraz cyfry i liczby, które możesz nakleić na torebki, pudełeczka, kubeczki itp.

Pamiętaj, jak zwykle prosimy o korzystanie z naszych pomysłów wyłącznie do celów osobistych (nie sprzedażowych!).

Pobierz PLIK PDF z zadaniami do kalendarza adwentowego

zadania do kalendarza adwentowego zadania do kalendarza adwentowego zadania do kalendarza adwentowego

Pobierz PLIK PDF z numerami do pobrania

 

Kalendarz adwentowy z zadaniami – pomysły na realizację

Wystarczy, że wydrukujesz i wytniesz zadania, a potem wrzucisz do kuli, ale oczywiście możesz skorzystać z pomysłów w internecie, używając np. papierowych torebek śniadaniowych zawieszonych na wstążkach (jak na zdjęciu) na gałęzi. Możesz też kupić 24 koperty i przykleić jedna obok drugiej lub użyć kolorowych kubeczków jednorazowych. Zerknij na nasze inspiracje:

  • Kalendarz z kubeczków:kalendarz adwentowy pomysły

Źródło: Pretty Little Party Shop

  • kalendarz z kolorowych kopert

pomysly na kalendarz adwentowy

Pomysł od: Tellloveandparty

  • kalendarz w ramce na klamerkach

pomysly na kalendarz adwentowy 

Pomysł od: FreshMommyBlog 

  • kalendarz z papierowych torebek śniadaniowych

Pomysł od: MarinaMakesBlog

Robimy dużo takich rzeczy, dlatego jeśli nie chcesz przegapić żadnej z nowości do wydrukowania, zapisz się na nasz newsletter:

Subskrybuj teraz

* indicates requiredDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *