planer rodzinny do druku

Lubisz planować, tak jak Marta? A może zupełnie nie, tak jak ja, ale… nie masz wyjścia, bo wiesz, że bez tego możesz nie ogarnąć codzienności i pracy? Z myślą o Tobie i sobie zaprojektowałam planer rodzinny do druku, który możesz pobrać całkowicie za darmo, a potem już tylko planować i planować ;). 

Planer rodzinny do druku – dla kogo?

Ten planer rodzinny przyda się… rodzinie. Wiem. Szok, niedowierzanie, zaskoczenie. Podzieliłam go zupełnie nietypowo. Zdziwicie się. Swoją kolumnę mają: mama, tata, dzieci. Zrobiłam też miejsce na ważne rzeczy do zrobienia w danym tygodniu, np. opłacenie ubezpieczenia szkolnego, domu, samochodu itd. czy posprzątanie garażu (takie rzeczy też warto zaplanować, bo to z pewnością wielogodzinne przedsięwzięcie ;)). Nie nastawiaj się jednak, że wszystkie plany uda się zrealizować. Życie z dzieckiem zaskakuje (przeczytaj tekst To nie „kwestia organizacji”, czyli mój sposób na ogarnianie).

Wymiary planera rodzinnego

Ten planer zaprojektowany jest pod druk na papierze A4. Na jednym arkuszu mieszczą się dwa tygodnie do zapełnienia, co oznacza, że dwie kartki A4 wystarczą Wam na cały miesiąc! Na projekcie znajdziecie miejsce na uzupełnienie daty, żeby jednak wiedzieć, który tydzień planujecie ;).

Pobierz planer rodzinny i drukuj!

W tym miejscu możesz pobrać plik w formacie PDF do wydrukowania. Zaszalałam i zrobiłam dwie wersje: jedną czarno-białą, drugą w mojej ulubionej ostatnio zieleni.

PLANER RODZINNY DO DRUKU – CZARNO-BIAŁY – pobierz

planer rodzinny do druku

PLANER RODZINNY DO DRUKU – KOLOROWY – pobierz

planer rodzinny do druku

planer rodzinny do druku

Jeśli podoba Ci się ten planer, daj znać ;). A może czegoś mu brakuje?

A.

PS Zajrzyj też na inne grafiki do pobrania:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *