lista prezentów do druku

Święta za miesiąc. To dobry czas na kompletowanie upominków dla rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy, sąsiadów, chrześniaków… Stop, stop, stop. Jak to wszystko ogarnąć, żeby o nikim nie zapomnieć i zapanować nad wydatkami? Tu nadchodzę ja, niespełniony grafik-tapeciarz! Mam dla Was coś, co w zasadzie zrobiłam dla siebie, ale co tam – podzielę się. Lista prezentów do druku.

Po co komu lista prezentów do druku?

Korzyści z wydrukowania mojej listy jest co najmniej trzy. Po pierwsze: panujesz nad liczbą osób obdarowywanych. Po drugie: panujesz nad budżetem (dobra, może przesadziłam, że panujesz, ale chociaż trochę kontrolujesz). Po trzecie: jak już ją uzupełnisz, to na drugiej stronie Twoje dziecko może sobie coś narysować (pod warunkiem, że nie potrafi czytać, bo wiecie – prezenty jednak przynosi Gwiazdka, Dzieciątko, Gwiazdor – no własnie, kto u Was?).

Pozycji w tabelce jest sporo, ale jeśli Wam zabraknie miejsca, to możecie sobie wydrukować kolejną i kolejną i kolejną. Pełna dowolność. Plik ma format PDF i jest przystosowany do druku na zwykłej kartce A4.

Proszę jednak o niewykorzystywanie żadnych z naszych prac, które są obecne na blogu do użytku komercyjnego. A jest ich coraz więcej. Jeśli lubicie sobie podrukować, to mamy tego sporo. Np. świąteczne:

Świąteczne bileciki prezentowe do druku

Ale też:

  1. Karty do zdjęć do druku – ciąża tydzień po tygodniu
  2. Darmowe karty do zdjęć dla niemowlaka – do pobrania i samodzielnego wydruku
  3. Wyprawka dla noworodka – co przydatne, co zbędne + lista do pobrania

Lista prezentów do druku – drukuj plik

Jak wydrukować? Klikacie na poniższy obrazek, zostajecie przekierowani prosto do pliku PDF i szukacie ikonki ‘drukuj’.

Jeśli chcecie podzielić się tym projektem z innymi (instagramy i inne hasztagi), dajcie znać, że to od nas takie fajne rzeczy ;).

PS Nie przyjmuję zażaleń w postaci: “ej, przez to, że pisałam wydatki na waszej liście, wiem jak dużo straciłam, a mogłam żyć w nieświadomości i być szczęśliwym człowiekiem”.

Kupujcie z głową!

lista prezentów do druku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *