Matki potrafią być jak lwice kiedy zachodzi taka potrzeba, bronią swoich dzieci, jak te drapieżne koty. Niektóre mamy we wczesnym okresie rodzicielstwa przeobrażają się w kangurzyce i niczym te australijskie ssaki noszą swoje maleństwa blisko siebie. Inne kobiety czują się jak… ośmiornice. Ogarniają tyle spraw, że aż dziwne, że mają tylko dwie ręce. Wiele z nas haruje jak wół, a pod koniec dnia czuje się styrana jak koń po westernie. A gdybyś Ty jako mama miała znaleźć swojego odpowiednika w świecie zwierząt, kim byś była?

Mocno się nad tym zastanów, bo jest szansa zgarnąć za to atrakcyjną nagrodę prosto z Pluszowego Zoo! Pluszowe Zoo to raj dla wszystkich wielbicieli zwierząt. Znajdziesz tu zabawki, ozdoby, różne przedmioty codziennego użytku, kubki, bidony, eleganckie prezenty i co tylko sobie wymarzysz, a wszystko to w tematyce zwierzęcej. Bez problemu kupisz tu coś zarówno dla niemowlaka, który dopiero poznaje świat zwierząt, jak i dla nastolatka, swoich rodziców czy dla osoby w podeszłym wieku. Coś dla siebie znajdą tu i miłośnicy domowych zwierząt, i wielbiciele dzikich stworzeń.  W dodatku wszystko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i pochodzi od renomowanych producentów dbających o to, by ich działania były podejmowane w myśl zasady fair trade (sprawiedliwego handlu). Pluszowe ZOO znajduje się w Opolu, w centrum handlowym Karolinka, w pobliżu marketu Auchan.

KONKURS

Prosto z Pluszowego Zoo trafiła do nas konkursowa nagroda, w której skład wchodzi:

  • Łoś – zabawka dla niemowlaka,
  • Króliczek – szmatka-przytulanka dla niemowlaka,
  • Duży otulacz dla niemowlaka (115x115cm) w niebieskie żyrafy,
  • Łoś – pluszowy miś.

Konkurs trwa od 25 sierpnia do 1 września. Wyniki ogłosimy 4 września.

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że w tym miejscu na naszym FB zostawisz w komentarzu odpowiedź,  jakie zwierzę w Tobie drzemie i krótko uzasadnisz, dlaczego akurat to. Spośród wszystkich odpowiedzi wyłonimy jedną, która zostanie nagrodzona.

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Specjalna komisja ds. konkursów w składzie: Agata, Marta, Kuba i Olek orzekła, że nagroda wędruje do (fanfary) Joanny Berezowskiej! Zwyciężczynię prosimy o kontakt z nami na FB.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie 🙂

1 thought on “Konkurs: Jakie zwierzę w Tobie drzemie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *