karty do zdjec do druku ciaza

Jesteś w ciąży i chcesz udokumentować ten niezwykły czas w wyjątkowy sposób? Nasze karty do zdjęć do druku pomogą stworzyć niepowtarzalną serię fotografii, która będzie pamiątką na całe życie. Wystarczy je pobrać i wydrukować! 

Karty do zdjęć do druku

Przy okazji publikacji kart z pierwszego roku życia malucha obiecywałam, że pojawią się również grafiki dla kobiet w ciąży. Dotrzymuję słowa. W ankiecie na naszym facebooku większość z Was zagłosowała za pozostaniem przy znanym już pastelowo-jesiennym motywie. Dla osób, które jednak czekały na odmienną wersję, mam dobrą wiadomość – nie zamierzam pozostawać tylko przy jednych kartach. W planach są następne motywy! Obserwujcie nas, na pewno się nimi pochwalimy.

Oprócz klasycznych tygodni ciąży, na naszych kartach znajdziecie popularne hasła ciążowe. Jedne bardzo oficjalne, inne trochę mniej ;). Mam nadzieję, że się Wam spodobają.

Karty dopasowane są do druku w formacie A4. Możecie drukować je na zwykłym papierze i usztywnić przyklejając np. na kolorowy/szary karton lub na papierze wizytówkowym/bloku technicznym. Świetnie będą wyglądać samodzielnie lub włożone w ramkę. Pełna dowolność. Karty są spakowane w jeden plik PDF, jeśli jednak nie chcecie drukować wszystkich naraz, po prostu w ustawieniach drukowania wybierzcie konkretne strony.

Jedyną rzeczą, której nie możecie z nim zrobić, to wykorzystanie w celach komercyjnych (druk i sprzedaż, oj, nie, nie, nie, na to się nie zgadzamy).

Super, jeśli oznaczycie @synudajzyc.pl na zdjęciu, które będziecie publikować na Instagramie/Facebooku.

Pobierz karty do zdjęć – plik PDF

2 thoughts on “Karty do zdjęć do druku – ciąża tydzień po tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *