plakaty-do-druku-dla-dzieci

Chcesz ożywić, odmienić, urządzić pokój dla swojego malucha? Są już meble, dywan, lampa. Zostały tylko ściany. Masz na nie jakiś plan? Jeśli nie, zajrzyj do nas po świeżą dostawę darmowych plakatów do druku dla dzieci! Mamy dla Ciebie aż 5 fajnych obrazków z leśnymi zwierzętami.

Plakaty do druku dla dzieci – wskazówki

Plakaty, które już za chwilę będziesz mógł/mogła drukować, stworzone są z myślą o miłośnikach natury, lasu, zwierząt i pastelowych kolorów. Będą pasowały do białej, drewnianej, różowej, brązowej czy czarnej ramki. Możesz powiesić jeden, trzy, a nawet 5 obrazków – to nasze plakaty, ale pomysł na ich oprawę i układ na ścianie, tylko Twój. Wszystkie są jednak zaprojektowane do druku na papierze A4. Polecamy twardsze arkusze (papier wizytówkowy, blok techniczny itp.), które pod wpływem zbyt dużej ilości tuszu nie odkształcą się ;).

Super, jeśli zrobisz zdjęcie swojej aranżacji dziecięcego wnętrza z naszymi plakatami i podeślesz nam lub umieścisz na swoim instagramie i oznaczysz nas #synudajzyc.

WAŻNE: Lubimy ładne rzeczy. I staramy się, aby to, co robimy, też było ładne. Dlatego ładnie prosimy o wykorzystywanie naszych plakatów wyłącznie do celów osobistych, czyt. drukowania ich dla siebie, a nie na sprzedaż.

plakaty-do-druku-dla-dzieci plakaty-do-druku-dla-dzieci

plakaty-do-druku-dla-dzieci plakaty-do-druku-dla-dzieci plakaty-do-druku-dla-dzieci

 

Jak dostać darmowe plakaty do druku dla dzieci?

Zastanawiasz się, jak dostać od nas darmowe plakaty? Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter tutaj lub w poniższym formularzu. Po chwili powinnaś/powinieneś otrzymać od nas maila z plikiem do pobrania. Jeśli nie dotarł, sprawdź spam.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I OTRZYMAJ PLIK Z PLAKATAMI


Subskrybuj teraz

* Wymagane


 


Dlaczego warto zapisać się na nasz newsletter? 

Po pierwsze – otrzymasz zupełnie za darmo 5 plakatów do druku dla swojego dziecka.

Po drugie – będziemy regularnie, ale nienachalnie (max. 2 razy w miesiącu) przesyłać Ci informacje o nowych projektach do pobrania i ciekawych artykułach na naszym blogu.

Po trzecie – poznamy się lepiej. Jesteśmy spoko, nie musisz się nas bać :D.

Zapraszamy 🙂

Agata i Marta

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *