Zarówno Marta, jak i ja, przez pierwszy rok życia utrwalałyśmy wzrost naszych synów za pomocą comiesięcznych ujęć, wykonywanych na tym samym kocyku, z takimi samymi rekwizytami. To co jeszcze wyróżniało “miesięcznicowe” fotki, to kartki, na których widoczny był wiek chłopaków. Dzięki takiej spójnej formie (pomiędzy milionem innych zdjęć), chłopcy, ale i my, mamy niesamowitą pamiątkę tego najbardziej ekscytującego i ważnego roku. Pierwszego roku ich życia. Marta karty dostała, ja kupowałam. A Wy, otrzymacie je za free! Nieźle, co? Oto darmowe karty do zdjęć dla niemowlaka, które możecie pobrać i wydrukować, a potem cykać piękne foty! 

Jak byłam mała, bardzo lubiłam rysować. Byłam bardzo dokładna i upierdliwa w tych rysunkach. Moja przyjaciółka zdążyła machnąć trzy obrazki w czasie, gdy ja nie skończyłam pierwszego (ja Ciebie również nie pozdrawiam!). I tak mi zostało. Lubię czasem podłubać przy dekoracjach, własnoręcznie robionych kartkach, a od jakiegoś czasu także przy grafikach. Te ostatnie będą pojawiać się tu częściej. Co Wy na to? 😉

Darmowe karty do zdjęć do druku

Na pierwszy ogień idą darmowe karty do zdjęć dla maluszków, dzięki którym stworzycie niepowtarzalny album z pierwszego roku ich życia. Starałam się, aby były wyraźnie, kolorowe (ale bez przesady) i z daleka czytelne. Mam nadzieję, że spodobają się Wam.

Uwagi techniczne

Karty przygotowane są pod wydruk w rozmiarze A4. Wrzuciłam je do jednego pliku, więc jeśli nie chcecie drukować wszystkich naraz, musicie wybrać konkretne strony w ustawieniach drukowania. Drukujemy je na zwykłym lub wizytówkowym papierze (może być z połyskiem, jeśli tylko Wasza drukarka daje radę), następnie tniemy na cztery i korzystamy.

UWAGA: Karty wykorzystujemy jednak tylko do użytku domowego, osobistego. Nie wyrażam zgody na korzystanie z nich w celach komercyjnych, czyli zarobkowych (niestety to nagminne, że ludzie pobierają, drukują, a potem sprzedają jako swoje bez jakiejkolwiek zgody). Szanujmy siebie, swoją pracę i czas. Kto ma problem ze zrozumieniem tych prostych zasad, chętnie podam numer do mojego męża.

Żarcik. Wiem, że nasza publiczność to osoby inteligentne i dobre. Ale wiecie, gdyby się ktoś z innej grupy przybłąkał, wolę ostrzec.

A zatem, pobierajcie, drukujcie, cykajcie foty i super, jeśli oznaczycie nas na nich (jeśli wrzucacie na insta czy fejsa).

POBIERZ PLIK PDF

darmowe karty do zdjęć do druku darmowe karty do zdjęć do druku karty do zdjęć niemowlę do pobrania karty do zdjęć niemowlę do pobrania

PS Pilnujcie miesięcy, bardzo szybko lecą. Ja zgubiłam 9 i mam wielką dziurę w układance :D. Szykuję też karty dla dziewczyn w ciąży. Co Wy na to?

Agata

 

 

 

4 thoughts on “Darmowe karty do zdjęć dla niemowlaka – do pobrania i samodzielnego wydruku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *